Piotr najszybszy

Piotr Andrzejewski został zwycięzcą biegu sylwestrowego rozgrywanego tradycyjnie na świnoujskiej promenadzie. Dystans 10 km na trasie promenada plaża triumfator biegu pokonał w czasie 41 minut i 15 sekund.

Tuż po starcie uformowała się sześcioosobowa czołówka biegu. Po półmetku na prowadzenie wyszli Piotr Andrzejewski i Ryszard Pilz.

Na ósmym kilometrze na solowy rajd do mety zdecydował się Ryszard Pilz. Nie na długo, bowiem kilometr przed metą Andrzejewski doszedł zmęczonego już Pilza

W końcówce biegu więcej świeżości i zmysłu taktycznego wykazał Piotr Andrzejewski i on jako pierwszy minął linę.

Na drugim miejscu finiszował Ryszard Pilz. Pasjonujący pojedynek przed metą stoczyli dwaj kapitanowie - Grzegorz Kiljan i Remigiusz Joppek. Szybszy był Grzegorz Kiljan i on zajął trzecie miejsce na podium.

Kolejne miejsca zajęli: Remigiusz Joppek, Bogdan Cytowski, Aleksander Borkowski, Rafał Białasiewicz, Tomasz Dolny, Andrzej Mrozek i Janusz Walkowiak. Na dystansie 3,6 km najszybszy był Norbert Kulik. Najstarszym uczestnikiem zawodów był 76 letni Marian Skuratowicz,który dystans 3,6 km pokonał w czasie 32 minuty i 5 sekund.

Był to drugi bieg zaliczany do ligi biegowej Joggingu. Kolejny bieg rozegrany zostanie 17 stycznia o godzinie 11.00 na tradycyjnej trasie plaża promenada. Zapisy do biegu 30 minut przed startem obok pływalni przy ulicy Żeromskiego.